Kadın Kültür Merkezi Hadımköy Şubesi

Kadınların yaşam kalitesini yükseltmek, taleplerini yerine getirmek, ihtiyaçlarına cevap verebilmek için tasarlanmış, kendilerini özel hissetmelerini sağlamak için Arnavutköy Belediyesi tarafından kurulmuş bir yaşam alanıdır.
 
Merkezimizde, kadınların eğitim imkânından istifade edeceği çok çeşitli bölümlere ayrılmış ve her birinde farklı etkinlik, eğitim ve seminerlerin yapılması hedeflenmiştir.
Amacımız; nitelikli bir eğitim ile birlikte kadınlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, yeteneklerini keşfetmelerini sağlayarak sosyal beceri kazandırmak ve farkındalık yaratmaktır.
 
Kişisel ve ailevi meselelerde danışıp konuşabileceği Psikolog Hizmeti ve Aile İçi İletişim Seminerleri ile de toplumsal yaşamın önemli unsuru olan ailenin daha sağlam temellere oturmasını sağlamak. Düzenlediğimiz etkinlik faaliyet ve seminerler ile geleneksel sanatlarımızı yaşatmak, kadınlarımıza hobi edindirmektir. Konferans ve seminer ile birlikte güncel meseleler ve ihtiyaç duyulan konular hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak. Merkezimizin girişinde bulunan çarşımla el sanatları ürünlerinin satışını sağlayıp, aile bütçelerine katkı sağlamak böylelikle Arnavutköylü kadınların sosyal ve ekonomik alanda gelişimine katkıda bulunabilmektir.
 
Kadınlarımızın sosyal ve ekonomik sıkıntılarından uzaklaşabileceği daha mutlu ve daha huzurlu olabileceği, aynı zamanda aile ilişkilerinin ve kişisel iletişimlerinin gelişmesine katkı sağlayabileceği bir hizmet anlayışıdır.


KURSLARIMIZ
-Kağıt Rölyef
-Mefruşat
-Amigurami
-İğne Oyası
-Giyim Üretim
-Diksiyon
-Temel Sekreretlik
-İlk Yardım


ULAŞIM BİLGİLERİ


İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 600 50 05
E-posta: kadinkultur@arnavutkoy.bel.tr

Şubelerimiz