Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlüğü Kursu Devam Ediyor

Arnavutköy Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi ilçe kadınlarına verdiği hizmetlerinden dolayı adından sıkça söz ettiriyor.
 
Verdiği ücretsiz eğitimler ile bayanların vazgeçilmez mekânı haline gelen Kadın Kültür ve Sanat Merkezi, ilçe kadınları tarafından taktir topluyor. Her dönem açılan kurslarla, kadınlara yönelik farklı branşlarda eğitim veren Kadın Kültür ve Sanat Merkezi, yeni dönemde de eğitim vermeye devam ediyor.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın talimatıyla geçtiğimiz senelerde açılan Kadın Kültür ve Sanat Merkezi, bugüne kadar birçok kursiyere hizmet verdi. Her dönem açılan kurslarıyla vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kadın Kültür ve Sanat Merkezi, 25 farklı branşta eğitim vermeye devam ediyor. 

M.E.B Onaylı Sertifika

Haftanın üç günü Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlüğü kursu veren Kadın Kültür ve Sanat Merkezi, öğrencilere bilgisayar kullanımı, işletim sistemleri temelleri, işletim sistemleri genel özellikleri, kelime işlemci programı, elektronik tablolama, sunu hazırlama, internet ve e-posta yönetimi konuları hakkında eğitim veriyor. 35 öğrencinin katıldığı kurs sonunda öğrenciler M.E.B onaylı sertifika almaya hak kazanıyor.