Kurslarımız / Cilt Bakımı
Cilt Bakımı

Cilt Bakım Atölyemiz

Cilt bakımını kendi imkanlarımızla evimizde klasik yöntemler kullanarak yapabileceğimiz gibi cilt bakım uzmanlarının desteğine de ihtiyaç duyarız. Profesyonel yardımlar, cilt  için gerekli olan çeşitli mineral ve vitaminleri yükler ve sürekli bakım desteği ile de cilt sağlığımızı önemli ölçüde korumaya çalışır. Böylelikle de cildimiz daha dinç ve dinamik bir görüntüye kavuşur.

Cilt bakımı aşırı kuruluk, yağlanma ve benzeri sorunların oluşmasına karşı koruyucu bir yöntemdir ve  cildin yaşlanmasını yavaşlatır. Bu nedenle kadınlarımızın ruhsal ve bedensel sağlığı için güzellik bakım sırlarının ve doğru makyaj yönteminin anlatılacağı bu atölyeden, bilinçli cilt ve vücut bakımı yapabileceği teknikler ve formüller anlatılması hedeflenmektedir.

Cildinizi keşfedip, daha genç ve sağlıklı olmaya var mısınız?

Masaj

Günümüzün yaşam temposu içerisinde insanların temas kurması çok daha zorlaşmaya ve büyük ölçüde doğallığını kaybederek şekillenmeye başlamıştır.

Masaj bizlere doğal insan temasını yeniden kurma iyilik ve rahatlık hissinden yararlanma şansı verir. Birçoğumuzun günlük hayatta çok da fazla düşünmeden yaptığı bir şeydir. Kısacası en doğal tedavi şeklidir. İşte bu kurs sizlere kolay ama etkili yöntemler kullanarak masajın yararlarının tadına varmanız için terapist olmanız ve pahalı ekipmanlar almanız gerekmiyor.

Ellerinizi kullanarak mucizelere ulaşabilmek ister misiniz?